0 товарів
Кондитерська Шоколадниця
Прийом дзвінків щодня з 9:00-20:00. Доставка по Києву (044) 238 87 08 [email protected]

Український візерунок

ціна:від 610грн.

Торти, оформлені в національному стилі підходять до будь-яких свят!

 

Начинки:

Шоколадно-сметанковий бісквіт, просочений вишневим сиропом та коньяком, ніжний сирково-йогуртовий та шоколадний крем чудово поєднуються та створюють довершений смак якості
Сакура
Дуже смачний тортик на основі сметанкових шоколадного та ванільного бісквітів, які чудово гармонують із заварним ванільним кремом та горіховим сиропом.
Ванільно-горіхова
Торт на основі кефірного бісквіту, прошарків з крему зі згущеним молоком, рясно политий шоколадним соусом та прикрашений мигдалем
Шоколадниця
Чудове поєднання повітряного бісквіту з вишневим смаком, ніжного крему на основі сиру Філадельфія та Маскарпоне, та шоколаду.
Червоний оксамит
Ніжний шоколадний бісквіт, просочений апельсиновим пуншем, грушево - карамельний йогуртовий крем з додаванням білого шоколаду. Також всередині тортика ягода малини, червоної смородини і голубики .
Шоколадно-йогуртовий
Ягідний торт, який складається з шоколадних бісквітів, просочених ванільним сиропом, ягідного мусу, на основі сиру Філадельфія та пюре малини і чорниці.
Лісова ягода
Легкий і повітряний шоколадний бісквіт, просочений сиропом з додаванням рому. Два види крему: шоколадний і ніжний малиновий крем з додаванням ягоди малини.
Шоколадно-малиновий
Білий бісквіт, просочений смачним сиропом, ванільний крем з додаванням пюре маракуї і шматочків ананаса
Маракуйя-ананас
Кількість
Замовити
Схожі товари
Нам довіряють