Про нас

Торти, які готують з душею!

Свято! Як багато ми з Вами очікуємо від цієї події ... Грає весела музика, щасливі гості демонструють один одному свої нові наряди і обмінюються останніми новинами, святкова атмосфера п'янким ароматом спокуси кружляє нам голову і наближає до кульмінаційного моменту події - святкового торта, якого всі так чекали.

І ось він з'являється - Ваш кулінарний шедевр! Солодкий витвір мистецтва, він заворожує Ваших гостей своєю красою і неповторним ніжним смаком, тим самим феєрично закінчуючи Ваше чудове свято! Так виглядає ідеальна кульмінація Вашої важливої ​​події. Саме про такий торті Ви мрієте і хочете його замовити, і саме ми можемо втілити Вашу мрію в життя.

Ми прекрасно розуміємо, яку відповідальну і важливу справу Ви нам довіряєте, тому підходимо до нашої роботи з душею!

Якість - понад усе!

«Ще з дитинства моя бабуся, яка вчила мене готувати, розповідала, як важливо мати справу з продуктами, які вирощені на нашій землі і зігріті рідним українським сонцем. Тому більшість інгредієнтів, з яких складаються наші страви, постачаються саме українськими виробниками з перевірених фермерських господарств»

ГЕЄНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА Завідуюча виробництвом

«Я віддаю перевагу добре приготованому торту. Це цілком може бути найпростіший домашній рецепт: але якщо він приготований зі свіжих та смачних інгрідієнтів, якщо в ньому з душою та розумінням відпрацьований смак - це справжній шедевр. Взагалі, навіть найпростіший торт може бути надзвичайним, якщо виконанний охайно, за технологією і з повагою до продукту. Важливо отримати задоволення від своєї роботи. Завдяки цьому Ваша робота з хорошим настроєм, безперечно, сподобається людям. Все інше - не більш ніж другорядно»

шеф-кондитер Максим
Сучасне виробництво!

Муссовий торт - один з найпопулярніших трендів сучасного кондитерського світу. Цей європейський десерт вразить вас не тільки ефектною зовнішністю, але і незвичайним поєднанням текстур і безмежністю смакових варіацій. Це той випадок, коли кожен кондитер може проявити свою фантазію.

Наше виробництво обладнане сучасною технікою для приготування тортів, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Готуємо з любов'ю!

Нас завжди надихає життєве кредо: «Виріб може бути кулінарним шедевром- тільки якщо він готується з любов'ю і з найяскравішими позитивними емоціями.»

Декорування - це ручна робота!

Незважаючи на те, що ми працюємо на сучасному виробництві, більшість процесів виконують професійні кондитери своїми турботливими руками. Саме так, кожен наш торт набуває індивідуальності!

Діти - квіти життя!

Особливу увагу ми приділяємо тортам та десертам, які готуємо для дітей, такий десерт повинен бути виконаний виключно зі свіжих і натуральних інгредієнтів (як і вся наша продукція). Його компоненти повинні бути підібрані таким чином, щоб Ваш малюк отримав максимум задоволення і користі. Також важливим кроком у створенні дитячого кулінарного шедевра - є його декорування. Наші майстри готові виконати будь-яке креативне оформлення. Ваш малюк буде в захваті від торта у вигляді улюбленого героя з мультфільму. Ніжний, вишуканий, солодкий шедевр - припаде до душі Вашому малюку!

Головна наша цінність-це команда!

На нашому виробництві працюють люди, які палко закохані в свою роботу і не уявляють свого життя без неї. Основна наша мета - це дарувати людям щастя. І нам дуже приємно, коли на важливих святкових подіях у Вашому житті, красуються торти в нашому виконанні. Від щирого серця бажаємо Вам якомога більше яскравих життєвих моментів, а ми, зі свого боку, зробимо все, щоб вони стали незабутніми!

З любов'ю, команда інтернет-магазину кондитерських виробів «Cake Shoko»!
Адресна доставка по Києву
Вся продукція сертифікована
Оригінальне оформлення
Тільки натуральні продукти
Виготовлення з сьогодні на сьогодні
Ваш кошик