Начинки

Сакура 490 грн/кг

Шоколадно-сметанний бісквіт, просочений вишневим сиропом і коньяком, ніжний сирно-йогуртовий і шоколадний крем прекрасно поєднуються і створюють досконалий смак якості.

Фісташково-шоколадна 500 грн/кг

Повітряний білий бісквіт, просочений сиропом з додаванням рому, ніжний фісташковий крем зі згущеним молоком і ванільний крем з шоколадним соусом.

Весільна 460 грн/кг

Білий рулетний бісквіт, який додатково просочується апельсиновим пуншем та ромом Капітан Морган. Крем ванільний зі згущеним молоком та сезонними фруктами та ягодами.

Полуниця-базилік 440 грн/кг

Ванільні бісквіти просочені полуничним фрешом, полунично-базиліковий крем на основі сиру Філадельфія з ломтиками полуниці.

Полунична ніжність 470 грн/кг

Чудовий варіант легкого десерту. Ніжне поєднання сиру Філадельфія та полуничного кюлі вдало доповнюють ягоди полуниці, котрі розкривають свій смак на білій пісочній основі.

Алентежу 390 грн/кг

Поєднання шоколадного та білого бісквіту, просочених молочним сиропом, з ніжним кремом зі згущеного молоком та шоколадною глазур’ю.

Потрібна допомога? Залиште Ваш номер телефону і наш оператор зв'яжеться з Вами найближчим часом для надання консультації

Лісова ягода 430 грн/кг

Ягідний торт, який складається з шоколадних бісквітів, просочених ванільним сиропом, ягідного мусу, на основі сиру Філадельфія та пюре малини і чорниці.

Шоколадно-йогуртова 480 грн/кг

Ніжний шоколадний бісквіт, просочений апельсиновим пуншем, грушево-карамельний йогуртовий крем із додаванням білого шоколаду. Також всередині тортика ягода малини, червоної смородини та голубики.

Груша-ваніль 470 грн/кг

Білосніжний бісквіт просочений грушевим сироп, ванільний крем з шматочками карамелізованої груші.

Червоний оксамит 490 грн/кг

Поєднання повітряного бісквіту з вишневим смаком, ніжного крему, на основі сиру Філадельфія та маскарпоне, білого шоколаду.

Маракуйя-ананас 470 грн/кг

Білий бісквіт, просочений сиропом, ванільний крем із додаванням пюре маракуї і шматочків ананаса

Снікерс 500 грн/кг

Поєднання двох видів бісквіту: шоколадно-масляного та хрусткого горіхового разом із карамельною нугою, молочним ганашем та смаженим арахісом створює всім відомий смак улюбленого батончику.

Соковита малина 480 грн/кг

Ніжний ванільний бісквіт на кефірній основі чергується з ароматним малиновим пюре, прошарком малинового конфі та вдало доповнюється шоколадним мусом.
Лише для одноповерхових тортів, під оформлення дзеркальною глазур'ю та велюром

Шоколадно-чорничний 500 грн/кг

Ніжний шоколадний бісквіт на кефірній основі чергується з ароматним чорничним пюре, прослойкою чорничного конфі та вдало доповнюється шоколадним мусом.
Лише для одноповерхових тортів, під оформлення дзеркальною глазур'ю та велюром

Адресна доставка по Києву
Вся продукція сертифікована
Оригінальне оформлення
Тільки натуральні продукти
Виготовлення з сьогодні на сьогодні
Ваш кошик