Вибрати мову: RU UA

Начинки

Шоколадно-малинова 390 грн/кг

Легкий і повітряний шоколадний бісквіт, просочений сиропом з додаванням рому. Два види крему: шоколадний і ніжний малиновий крем з додаванням ягоди малини.

Сакура 430 грн/кг

Шоколадно-сметанний бісквіт, просочений вишневим сиропом і коньяком, ніжний сирно-йогуртовий і шоколадний крем прекрасно поєднуються і створюють досконалий смак якості.

Фісташково-шоколадна 440 грн/кг

Повітряний білий бісквіт, просочений сиропом з додаванням рому, ніжний фісташковий крем зі згущеним молоком і ванільний крем з шоколадним соусом.

Весільна 410 грн/кг

Білий рулетний бісквіт, який додатково просочується апельсиновим пуншем та ромом Капітан Морган. Крем ванільний зі згущеним молоком та сезонними фруктами та ягодами.

Полуниця-базилік 430 грн/кг

Ванільні бісквіти просочені полуничним фрешом, полунично-базиліковий крем на основі сиру Філадельфія з ломтиками полуниці.

Ванільно-горіхова 390 грн/кг

Дуже смачний тортик на основі сметанкових шоколадного та ванільного бісквітів, які просочені горіховим сиропом, і чудово гармонують із заварним ванільним кремом та горіховим сиропом.

Потрібна допомога? Залиште Ваш номер телефону і наш оператор зв'яжеться з Вами найближчим часом для надання консультації

Полунична ніжність 430 грн/кг

Чудовий варіант легкого десерту. Ніжне поєднання сиру Філадельфія та полуничного кюлі вдало доповнюють ягоди полуниці, котрі розкривають свій смак на білій пісочній основі.

Алентежу 390 грн/кг

Поєднання шоколадного та білого бісквіту, просочених молочним сиропом, з ніжним кремом зі згущеного молоком та шоколадною глазур’ю.

Прага 390 грн/кг

Являється одним з класичних представників серед кондитерських виробів. Шоколадні бісквіти перемазані масляним кремом з какао, з ніжним прошарком малинового желе.

Лісова ягода 410 грн/кг

Ягідний торт, який складається з шоколадних бісквітів, просочених ванільним сиропом, ягідного мусу, на основі сиру Філадельфія та пюре малини і чорниці.

Шоколадниця 400 грн/кг

Торт на основі кефірного бісквіту, просоченого сиропом з додаванням коньяку, прошарків масляного крему зі згущеним молоком.

Адресна доставка по Києву
Вся продукція сертифікована
Оригінальне оформлення
Тільки натуральні продукти
Виготовлення з сьогодні на сьогодні
Ваш кошик