Еклери і мафіни

- Еклери і мафіни
Еклери святкові

Ціна вказана за один набір. В один набір можна обрати 3 смаки з нашого асортименту.

1 набір - 6 шт.
Мафіни

сирний з яблуком чорничний шоколадний з журавлиною вишневий апельсиновий лимонний

375 грн
1 набір - 9 мафінів
Еклер Карамельний

Заварне тістечко з ніжним карамельним ванільним кремом і шоколадною глазур"ю. Ціна вказана за один набір. В один набір можна обрати 2 смаки з нашого асортименту.

У наборі 6  еклерів
Еклер Малиновий

Заварне тістечко з ніжним малиновим ванільним кремом і шоколадною глазур"ю. Ціна вказана за один набір. В один набір можна обрати 2 смаки з нашого асортименту.

У наборі 6 еклерів
Еклер Фісташковий

Заварне тістечко з ніжним фісташковим ванільним кремом і шоколадною глазур"ю. Ціна вказана за один набір. В один набір можна обрати 2 смаки з нашого асортименту.

У наборі 6  еклерів
Еклер Чорничний

Заварне тістечко з ніжним чорничним ванільним кремом і шоколадною глазур"ю. Ціна вказана за один набір. В один набір можна обрати 2 смаки з нашого асортименту.

В наборі 6 еклерів
Еклер Шоколадний

Заварне тістечко з ніжним шоколадним ванільним кремом і шоколадною глазур"ю. Ціна вказана за один набір. В один набір можна обрати 3 смаки з нашого асортименту.

У наборі 6 еклерів
Вибір наших клієнтів Хіт продажу!

Еклери і мафіни на замовлення в Києві

Коли ви прагнете поєднати сучасне з традиційним, ви обираєте найкраще з кожного боку. Те саме ми можемо сказати про солодощі. Щоб догодити всім своїм гостям, до солодкого столу краще подавати декілька видів десертів. Наприклад, головний десерт – оригінальний чізкейк, а як доповнення – класичні еклери та мафіни, які прийдуться до смаку всім гостям, особливо старшому поколінню. Наші еклери та мафіни смакують надзвичайно по-домашньому, а все завдяки унікальній рецептурі, яку ми не змінюємо довгі роки. Класичні заварні тістечка, еклери, з ніжним ванільним або шоколадним кремом виготовляються вручну – це додає їм вишуканого смаку, який не зустріти в магазинних виробах. Домашні мафіни мають безліч смаків. Вони також виготовляються вручну і ззовні схожі на кекси. Мафіни мають англійське походження , не такі солодкі, як кекси, існують рецепти навіть солоних мафінів. Останні, звичайно, куштуються як закуска, а не як десерт. У нас ви можете замовити мафіни з яблуком, корицею, шоколадом, журавлиною, апельсином, лимоном, медом, сиром та іншими чудовими смаками. Замовляйте еклери та мафіни в «Шоколадниці» вже зараз, відчуйте смак класичної випічки!

Адресна доставка по Києву
Вся продукція сертифікована
Оригінальне оформлення
Тільки натуральні продукти
Виготовлення з сьогодні на сьогодні
Ваш кошик