Торти до народження дитини

- Торти до народження дитини

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Вибір наших клієнтів Хіт продажу!

Дитячі торти до народження дитини: випічка з любов'ю

Поява маляти - найважливіша подія в житті батьків. Хочеться стрибати від щастя, будувати райдужні плани, дарувати синочку або доньці всю свою любов. А ще - відсвяткувати поповнення в родині з рідними і близькими. Ми знаємо, що гарне свято - це обов'язково солодощі на столі! Тому пропонуємо вибрати і замовити торт на народження дитини: найсмачніший, красивий і особливий. Чому саме наша кондитерська? Все просто. Звертаючись до нас, ви можете:

  • Підібрати колір і дизайн торта. Наші кондитери-декоратори - справжні майстри своєї справи. Уміло працюють з мастикою, декоративними посипками, карамеллю, глазур'ю. І, звичайно ж, ми робимо написи (навіть складні!).
  • Бути впевненим у якості. Використовуємо тільки свіжі, корисні і перевірені нашими кулінарами продукти. Всі інгредієнти для тортів зберігаються з урахуванням санітарних норм.
  • Отримати краще співвідношення ціна / якість. Ми впевнені в тому, що дитячий торт до народження дівчинки чи хлопчика повинен бути по кишені всім батькам. Тому принципово не завищуємо ціни. Спечемо торт до народження хлопчика або дівчинки будь-якої складності: ми по-справжньому любимо те, чим займаємося!

Адресна доставка по Києву
Вся продукція сертифікована
Оригінальне оформлення
Тільки натуральні продукти
Виготовлення з сьогодні на сьогодні
Ваш кошик