Вибрати мову: RU UA

Європейські торти

- Європейські торти
Торт Лавандовий Дует

Мусовий торт, де поєднуються лавандовий сироп з пюре лісової ягоди. Всередині ванільний ягідний бісквіт з прослойкою ягідного конфі. Покривається дзеркальною шоколадною глазур"ю. В оформленні сезонні ягоди та шоколадний декор. При замовленні торту від 2 кг, він буде виготовлений в звичайній круглій формі.

Вага від 1 кг
Торт Соковита Малина

Ніжний ванільний бісквіт на кефірній основі чергується з ароматним малиновим пюре, прошарком малинового  конфі та вдало  доповнюється  шоколадним мусом. Зверху покритий шаром дзеркальної глазурі, прикрашається шоколадним декором, малиною та попкорном.

Вага від 1,4 кг
Торт Цитрусовий Рай

Цитрусова насолода.. Бісквіт  зі смаком лайму, легкий мус,на основі сиру Філадельфія, з добавленням соку лайма та лимону.Зверху торт  покривається  дзеркальною шоколадною глазур"ю. Прикрашається  шоколадним декором та кокосовою стружкою. Якщо Ви вибрали вагу торту 1 кг і більше, то торт буде виготовлений в круглій або квадратній формі!

Вага від 0,8 кг
Торт Шоколадно-Чорничний

Ніжний шоколадний бісквіт на кефірній основі чергується з ароматним чорничним пюре, прослойкою чорничного конфі та вдало  доповнюється  шоколадним мусом. Зверху покритий шаром дзеркальної глазурі, прикрашається шоколадним декором та голубікою.

Вага від 1,4 кг
Вибір наших клієнтів Хіт продажу!

Європейські торти

Адресна доставка по Києву
Вся продукція сертифікована
Оригінальне оформлення
Тільки натуральні продукти
Виготовлення з сьогодні на сьогодні
Ваш кошик